طراحی گرافیکی سایت

لزوم طراحی گرافیکی سایت چیست؟

یکی از اصول مهم و حیاتی در طراحی سایت، جذابیت بصری آن می‌باشد که معمولا یا نادیده گرفته می‌شود و یا با ضعف در کار به نتیجه‌ی مورد نیاز نمی‌رسد. اگر وب‌سایت شما دارای جذابیت بصری قابل قبول باشد، قادر به جذب مخاطب بیشتری خواهید بود. همچنین بازدیدکنندگان سایت شما، زمان بیشتری را در سایت شما سپری خواهند کرد، که این امر علاوه بر به ثمر رسیدن هدف شما از ایجاد سایت، سبب افزایش اعتبار و رتبه‌ی سایت شما خواهد گردید که به تبع آن در موتورهای جستجو و رنک‌های جهانی رتبه‌ی بالاتری خواهید داشت.

 

خدمات گرافیک برتر در طراحی گرافیکی قالب سایت

ما در گرافیک برتر پس از آگاهی دقیق از نیازها و خدماتی که قرار است سایت شما ارائه نماید و پس از شناسایی مخاطبین احتمالی شما و با توجه به سلایق شما، اقدام به مشاوره رایگان در این زمینه و طراحی اختصاصی نقشه گرافیکی می‌نماییم. بررسی و مطالعه روانشناسی مخاطبین، روانشناسی رنگ، مطالعه تصویری پروژه های روز دنیا از جمله مواردی است که در دستور کار تیم طراحی گرافیک برتر قرار دارد.

طراحی گرافیکی وب سایت علاوه بر جذابیت بصری ایده آل، باید به گونه ای مهندسی شود تا سبب افزایش حجم سایت نگردد تا بارگزاری سایت با مشکل روبرو شود.

 

بهینه سازی گرافیکی قالب سایت و یا وبلاگ شما

برای ایجاد یک سایت ایده آل، پس از شناسایی اهداف سایت و مخاطبین آن، اولین گام باید برنامه ریزی برای طراحی گرفیکی آن باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که این امر را نادیده گرفته‌اید و اکنون پس از صرف هزینه صاحب سایتی گشته‌اید که جذابیت بصری استاندراد و دلخواه را ندارد، نگران نباشید! تیم گرافیک برتر قادر است قالب سایت و یا وبلاگ شما را بدون تغییرات ساختاری، بهینه سازی گرافیکی نماید!

تنها یک ماه پس از ایجاد تغییرات گرافیکی، شاهد خواهید بود که چه مقدار اقبال عمومی به شما افزایش یافته است!

 

تبدیل قالب گرافیکی به سایت

پس از طراحی گرافیک قالب وب سایت و بخش‌های مختلفی که عملکردهای متفاوتی دارند، در واقع نقشه معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب سایت به دست آمده و اکنون زمان انتخاب بستر و تکنولوژی نرم افزاری مناسب جهت برنامه نویسی و اجرای وب سایت می‌باشد. تیم گرافیک برتر، فایل گرافیکی طراحی شده را به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد داد تا آن را به برنامه نویس دلخواه خود بسپارید. تا قالب psd را به سایت قابل بهره برداری تبدیل نماید.

در صورت نیاز این امر توسط گرافیک برتر نیز قابل انجام می‌باشد.

 

تعرفه‌ی طراحی گرافیکی سایت:

– مشاوره: رایگان

– طراحی گرافیکی سایت پویا (طراحی رابط گرافیکی کاربر وب سایت پوبا) : ۲ میلیون تومان

– طراحی گرافیکی سایت استاتیک (طراحی رابط گرافیکی کاربر وب سایت ثابت) : ۱٫۸ میلیون تومان

– بهینه سازی و طراحی واکنش گرا (ریسپانسو) وب سایت برای هر الگو: ۱ میلیون تومان

– طراحی گرافیکی وبلاگ: ۵۰۰ هزار تومان

– بهینه سازی سایت های متفرقه : توافقی

 

مدت زمان طراحی گرافیکی سایت:

– حداکثر ۲۰ روز کاری

 

 

 

 

 

 

 

 

سلام دوست من!

از بخش محصولات ویژه‌ سایت هم دیدن کن!

محصولات جالبی آماده کردیم

به همراه تخفیف ویژه
{به مدت محدود}