کارت ویزیت

چرا کارت ویزیت؟

کارت ویزیت یک کارت کوچک تجاری و یا به تعبیر زیباتر یک شناسنامه ی کوچک است که برای معرفی خدمات، کالا، شرکت و موسسه و.. با ذکر آدرس، شماره تلفن، پست الکترونیک، وبسایت و .. در اختیار مشتریان احتمالی قرار می گیرد.

اگر کارت ویزیت به تنهایی از طراحی خوبی برخوردار باشد در تبلیغات تاثیر فراوانی دارد و حرف اول را می زند به طوری که این کارت که در قطع و اندازه کوچک عرضه می شود علی رغم اینکه شاید به چشم نیاید ولی بالعکس می تواند یک بمباران تبلیغاتی بزرگ را راه اندازی کند و تداوم ارتباط با مشتری را تضمین کند. اگر کارت ویزیتتان درمیان دسته ای از کارت های دیگر متمایز و مشخص نباشد، احتمال اینکه افراد شما را به خاطر بیاورند خیلی کم است. پس باید کارتتان را کمی ویژه و منحصربه فرد طراحی کنید.

 

مشخصات یک کارت ویزیت خوب:

– دارای ترکیب بندی مناسب و جذاب و نو باشد.

– از لحاظ بصری مخاطب را به سرعت جذب کند.

– دارای فضاهای مثبت و منفی متعادل باشد.

– از فونت های مناسب و مرتبط با موضوع استفاده شود. مثلا در یک کارت ویزیت که مربوط به یک وکیل می باشد فونت رسمی و سنگینی را می طلبد در صورتی که یک کارت ویزیت پرورش اندام میتواند فونت تبلیغاتی تری را داشته باشد و یا کارت ویزیت یک طراح گرافیک می تواند کاملا ساختار شکنانه باشد.

– آرم تصویر و نوشتار در بهترین حالت و بهترین کمپوزیسیون لی اوت شود.

– رنگ در کارت ویزیت از اهمیت بسزایی برخوردار است به همین جهت طراح گرافیک باید حتما رنگ ها را به خوبی بشناسد و بر روانشناسی رنگ کاملا اشراف داشته باشد چرا که هر نوع ویزیتی مختص به حرفه و شغل خاصی است و هر حرفه و شغلی دارای ویژگی های خاص خود می باشد به همین جهت روانشناسی هر حرفه و شغل نیز متفاوت است.

– توجه به ساختار شکنی در طراحی ویزیت می تواند آن ویزیت را در ذهن مخاطب برای همیشه ماندگار سازد. ویزیت هایی که عموما شلوغ بوده و فونت و رنگ شناسی ندارند خیلی سریع از ذهن مخاطب حذف می شوند در حالی که یک ویزیت خلوت با طراحی حرفه ای و ساده و یا یک ویزیتی که در آن معیارهای رایج و قدیمی طراحی به هم ریخته شده و در آن ساختار شکنی شده است برای مدتی طولانی و یا همیشه در ذهن مخاطب ثبت می شود.

– قطع کارت ویزیت سبب می شود که فضای بسیار محدودی برای رساندن سریع اطلاعات وجود داشته باشد. باید از نوشته به صورت خلاصه، مفید و قابل انتقال بهره جست، قرار نگرفتن صحیح نوشته ها در صفحه و حجم زیاد مجموعا نازیبایی آن ها، مشتری را سردرگم خواهد کرد و باعث می شود که متوجه خدمات شرکت نشود و نگاه کردن به آن باعث آزار چشم شود.

 

تعرفه ی طراحی کارت ویزیت:

– تک رو : ۷۰ هزار تومان

– دو رو : ۱۲۰ هزار تومان

– طراحی تیغ کارت (برای کارت های با برش خاص): ۱۰۰ هزار تومان

 

مدت زمان طراحی کارت ویزیت:

– حداکثر چهار روز کاری

 

 

 

 

 

 

 

 

سلام دوست من!

از بخش محصولات ویژه‌ سایت هم دیدن کن!

محصولات جالبی آماده کردیم

به همراه تخفیف ویژه
{به مدت محدود}