ریسپانسیو (واکنشگرا بودن وبسایت) به این معناست که وب‌سایت، خود را با دستگاه‌هایی که قادر به نمایش آن هستند مطابقت دهد. وبسایت‌ها رفتار متفاوتی نسبت به طراحی، دستگاه‌ها و مرورگرهایی که از آن استفاده می‌شود، دارند. همانطور که بیشتر مردم از طریق موبایل دسترسی آسان به اینترنت دارند، طراحی وب سایت واکنش‌گرا نه تنها برای یک تجربه کاربری (UX) خوب لازم است بلکه در نتیجه‌ی رنک سئو وبسایت نیز تاثیر فراوانی خواهد داشت.

طراحی وبسایت رسپانسیو باید سریع، جذاب و قابل استفاده آسان باشد. از آنجا که کاربران تلفن همراه همواره، جستجوهای خود را از طریق موبایل خود انجام می‌دهند لذا طراحی و عملکرد سایت اثر مهمی در نام تجاری و مطلبی که به نمایش گذاشته‌اید دارد. ناوبری آسان از سایت و یا حجم کم و سرعت بارگذاری بالا تنها بخشی از تجربه کاربری خوب در یک وبسایت واکنشگرا است.

برای داشتن رنک سئو بالا نیاز به یک سایت با طراحی رسپانسیو نسبت به هر دستگاهی است. زمانی که در تلفن همراه متنی جستجو می‌شود گوگل وبسایت‌هایی که طراحی رسپانسیو نسبت به دستگاه جستجو کننده را دارند در رنک بالاتری قرار می‌دهد. یک طراحی رسپانسیو، یک وبسایت و یک لینک کافیست تا شما را به رتبه بالا در رنک سئو بیاورد و در نتیجه جستجو قرار بگیرید و تمرکز خود را روی وبسایت خود قرار دهید. در اینجا به نفع سئو شماست که کافیست وقت خود را به بهبود مطالب و ایجاد لینک‌ها بگذرانید و در نتایج ظاهر شوید. تجربه کاربر (UX) یک عامل بزرگ رتبه‌بندی برای گوگل است، بنابراین شما باید آن را یک اولویت برای طراحی وبسایت خود قرار دهید. طراحی رسپانسیو بهترین راه برای سرمایه‌گذاری بر روی بازار تلفن همراه و تبلت که همیشه در حال افزایش است، می‌باشد.

اگر وبسایت رقیب شما هنوز طراحی رسپانسیو نشده است این بهترین موقعیت برای شماست که بازار جستجوی تلفن همراه را از آن خود کنید!

 

مطالب مشابه:  نکاتی مهم درباره ایمیل مارکتینگ
درباره مهدی حامدی

برنامه نویس، طراح گرافیک و عاشق هنر

 

سلام دوست من!

از بخش محصولات ویژه‌ سایت هم دیدن کن!

محصولات جالبی آماده کردیم

به همراه تخفیف ویژه
{به مدت محدود}